Sepetinizde toplam 0
ürün bulunmaktadır.

Afyon Çiçeği / James Bond Romanı

Afyon Çiçeği / James Bond Romanı

Sebastian Faulks

Artemis Yayınları

Sepete Ekle

Yeni James Bond Romanı Afyon Çiçeği, Tüm Dünyayla Aynı Anda Türkçede yayınlandı! Kült Yazar Ian Fleming, Ölüm Yıldönümünde Tanınmış Yazar Sebastian Faulksun Felmingin İzinde Yazdığı Yeni 007 Romanıyla Anılıyor.
İçeri gir, 007, dedi M.
Seni yeniden görmek güzel.
Faulksun kalitesinde edebi bir yazarın Fleming kabuğuna bürünmesi İngilterede yeni ve çok sağlam bir macera yazarının doğmasına vesile oldu.
- Ben Macintyre The Times
Bir konuda yardımına ihtiyacım var. Detaylar şu an için belirsiz ama büyük bir şey olacağını hissediyorum. Hatta çok büyük. Dr. Julius Gornerı duymuş muydun hiç?
Dr. Julius Gorner, James Bondun zihnine kazınacak bir isim. Güç düşkünü egosundan başka efendi tanımayan bir adamın ismi; açgözlülüğü kendi servetini aşan ve Büyük Britanyanın kalbini ortadan kaldırmadan durmayacak bir adamın ismi.
... Parisin ıssız varoşlarından birinde gerçekleşen acımasız bir infaz, küresel bir felakete yol açması tasarlanan olaylar dizisini başlatır. Ölümcül uyuşturucu ticaretinin ortadan kaldırmakla tehdit ettiği Sixties Britain yolcu uçağı Irak üzerinde kaybolur ve yaklaşmakta olan savaş fırtınası Orta Doğuda yankılanır.
Scarlett Papava adında, çarpıcı bir Parisli, James Bondun suç ortağı olur. En tehlikeli düşmanıyla -bizzat şeytanla dans eden bir adamla- verdiği ölüm kalım mücadelesinde, Bondun Scarlettin yardımına ihtiyacı olacaktır. Bond geri döndü. Hem de intikam hırsıyla birlikte.
Ian Flemingin 28 Mayıs 1908deki doğumunun yüzüncü yıldönümünü kutlamak üzere yazılmış olan Afyon Çiçeği, James Bond mirasının ustalıkla yaratılmış olan devamı, edebiyat ve film dünyasının gelmiş geçmiş en ikonik casusunun hayatında heyecan verici ve yeni bir bölüm. Flemingin bıraktığı yerden macerayı devralan Sebastian Faulks, Bondu, neredeyse dayanılmaz bir hız ve tansiyondaki bir hikâyenin tam ortasına, Soğuk Savaşın doruğuna sürüklüyor.
Afyon Çiçeği, Flemingin maceralarının özünü yakalamakla kalmıyor, aynı zamanda Bondu, günümüzle kuvvetli bağları olan tehlikelerle mücadele verdiği sırada okuyucuyla buluşturuyor.
(Tanıtım bülteninden)

Kullanıcı yorumları

  • Bu kitap için henüz yorum yapılmamıştır.
Yorum yapın
Arkadaşınıza tavsiye edin
Hata bildirim

Bu sayfayla ilgili bize iletmek istediğiniz görüşlerinizi aşağıdaki formdan gönderebilirsiniz.

Kitap bilgilerinde hata var
Sayfada teknik hata var
Kitap fiyatı çok yüksek
Kitap resimi hatalı
Diğer *