Sepetinizde toplam 0
ürün bulunmaktadır.

Bu Benim Ismarladığım Hayat Değil

Bu Benim Ismarladığım Hayat Değil

Heyet

Kuraldışı Yayınları

Sepete Ekle

Kendisini yorgun, bezgin, üzgün, aşırı sorumluluk yüklenmiş ya da kısaca talihsiz addeden bütün kadınlar için...
Mizah duygularına sımsıkı tutunarak hikâyelerini bizlere, öğüt vermeksizin ancak bilgece aktaran bu dört kadının başlarına gelenler pişmiş tavuğun başına gelenlerden pek de farklı değil. Orta halli memur ailelerin çocukları olarak yetişip hayata atıldıkları bir noktada, dördü de olağanüstü zorluklar yaşamışlar. Başlarından toplam allı evlilik, on çocuk, dört üvey evlat, altı köpek, iki düşük, başarısız bir evlat edinme teşebbüsü, kendi İşinden atılma, kaybedilmiş İki eş ve bir makineli tüfekle taranma olayı geçmiş.
iîu dört arkadaş birbirlerine destek olmak üzere bir mulfak masası etrafında buluşmaya başlamışlar. Zaman itinde, yaşamla boğuşmakta olan başka kadınlara da iş, aile, sevgi gibi konularda olduğu kadar ölüm ve yaşam hakkında da söyleyecek sözleri olduğunu görerek bu kitabı kaleme almaya karar vermişler. Bu insanlar, on yılı aşan bir dönem boyunca dayanışmaları ve dostlukları sayesinde hayata tutunmakla kalmayıp başlarını DİK tutmayı ve gelişip İlerlemeyi de başarmışlar. Diyorlar ki;
...Mutfak sohbetlerimizden dünyanın her köşesinden binlerce kadınla iletişime gerere/c nihayet hu kitabı kaleme aldık, l ledefimiz, umul mesajlarıyla bir milyon kadına erişmek. Ihı kadınlara, yaşam onları su altına çekerken başlarını suyun üzerinde tutabilecekleri eylem planlarıyla ulaşmak. Misyonumuz, sizin ve sevdiklerinizin günün birinde değil, şimdi daha yüksek yaşam kalitesine erişmenize yardımcı olmak.
(Tanıtım bülteninden)

Kullanıcı yorumları

  • Bu kitap için henüz yorum yapılmamıştır.
Yorum yapın
Arkadaşınıza tavsiye edin
Hata bildirim

Bu sayfayla ilgili bize iletmek istediğiniz görüşlerinizi aşağıdaki formdan gönderebilirsiniz.

Kitap bilgilerinde hata var
Sayfada teknik hata var
Kitap fiyatı çok yüksek
Kitap resimi hatalı
Diğer *