Sepetinizde toplam 0
ürün bulunmaktadır.

Damla Yayınevi (701 kitap)

Damla Yayınevi

Damla Yayınevi 1974 yılında Mehmet Doğru tarafından kurulmuştur.
İlk yayın programı; çocuk kitapları, ders kitapları ve tarih kitaplarından oluşmaktadır. Damla Yayınevinin ilk kitabı ise, Peyami Safanın Amerikada Bir Türk Çocuğu adlı kitabıdır.

1980 öncesi çocuk kitaplarında Türkiyenin önde gelen yayıncıları arasına girdi. Yine bu dönemde ilk, orta ve lise düzeyinde çeşitli branşlarda ders kitaplarını öğrencilere ve öğretmenlere sundu.

1990 sonrası yeni bir yapılanmaya giren Damla Yayınevi, uzman tasarımcı, grafiker, editör ve yazar kadrosu ile H. Hüseyin Doğrunun yönetiminde çalışmalarına devam etmektedir.

Türkiyede ve Avrupada 400e yakın dağıtım noktası, 1500e yakın satış noktası, 1000i geçkin yayını ve milyonlarca okuyucusu ile Damla Yayınevi, Türkiyenin önde gelen köklü yayınevlerinden birisidir. İnternette ilk yer alan yayınevlerinden biri olan Damla Yayınevi, 1997 yılından beri internet sitesi aracılığıyla kitaplarının tanıtımını yapmakta aynı zamanda yeni çıkan kitapları ve projeleri de buradan duyurmaktadır.

Son yıllarda ilköğretime yönelik Tüm Dersler, Matematik, Okuma Dizisi, Hece Kitabı ve Tatil Kitapları gibi yardımcı ve kaynak eserler ile KPDS, ÜDS ve YDS sınavlarına yönelik İngilizce Eğitim yayınlarına ağırlık veren Damla Yayınevi, Türkiyenin seçkin yazarlarından eserler ve dünyada başarıya ulaşmış kitapların tercümeleri ile çalışmalarına devam etmektedir.
Prof. K. İsmail Gürkan Cad. No: 6
Cağaloğlu / İstanbul
Tel: (212) 514 28 28 - 526 21 99
Faks: (212) 511 09 55
www.damlayayinevi.com.tr
damla@damlayayinevi.com.tr

Alfabetik Fiyata göre Basım tarihine göre Çok satanlara göre

1 2 3 4 ... >>

1 2 3 4 ... >>