Sepetinizde toplam 0
ürün bulunmaktadır.

Değişim Yayınları (77 kitap)

Değişim Yayınları

15 yılı aşkın bir süredir yayın hayatında hizmet veren Değişim Yayınları olarak bizler, 1991 yılında İstanbul’da yayın hayatımıza başladık. Ülkemiz yayın hayatında özellikle teknik bilimler ve sosyal bilimler alanlarında kaliteli yayıncılık ilkesini benimseyen yayınevimiz, bu alanlara yönelik akademik karakterde yayınlar yapmakla beraber, gelişen teknolojiye paralel olarak son yıllarda bilgisayar bilimleri alanında da yayınlarına hız vermiştir. Bununla birlikte akademik hayata yönelik çeviri yayınlar söz konusu olduğunda çevirilerimizin bütünü konuyla ilgili uzman hocalarımız tarafından yapılmaktadır.
Çeviri yayınlar söz konusu olduğunda, çevirilerin ülkemiz akademik hayatında bulunan öğretmen ve hocalarımızın anlayabileceği bir dilde yazılması ve söz konusu çevirilerin Türkçemize olan uygunluğu bizim için en önemli unsurdur. Bu yüzden çevirilerimiz genel olarak ülkemiz üniversitelerinde görev yapmakta olan seçkin bir öğretim kadrosu tarafından yapılmaktadır. Bu nedenle söz konusu çeviri yayınlarımızın ülkemiz akademik hayatında bulunan kişilerin rahatlıkla anlayabileceği bir dille yazıldığını söylemek gerekir.
Çeviri yayınlarımızın yanı sıra yurt dışında da tercih edilen yayınlarımız söz konusudur. Emrah Çelik isimli yazarımızın kaleme almış olduğu “3d Studio Max 8 ile Görselleştirme” isimli kitabımız 2006 yılında Frenk dillerine çevrilmiştir.
Ülkemiz yayın hayatına kaliteli ve Türkçemize uygun yayınlar kazandırmayı ilke edinen yayınevimiz, faaliyetlerin Cağaloğlu’ndaki ofisinde sürdürmektedir. Özellikle akademik yayınlara yönelik ülkemiz yazarlarına ve yazar adaylarına önem veren yayınevimiz, ülkemiz yazınına önemli katkılarda bulunmaya devam etmektedir.
Çatalçeşme Sok. No:52/2
Cağaloğlu / İstanbul
Tel: (212) 514 29 71
Faks: (212) 514 42 31
www.degisimyayinlari.net
degisim@degisimyayinlari.net

Alfabetik Fiyata göre Basım tarihine göre Çok satanlara göre

1 2 3 4

1 2 3 4