Sepetinizde toplam 0
ürün bulunmaktadır.

Deneyim Açıköğretim Yayınları (22 kitap)

Deneyim Açıköğretim Yayınları

Açık öğretim kursları ile başlayarak oluşturduğu 15 yıllık birikimini KPSS, DGS, ALES, SMMM gibi akademik mesleki formasyon kazandıran kurslara taşımış, bu alanda ulusal çapta dağıtımı yapılan yayınlarıyla da onbinlerce kişinin eğitim yaşamının öznesi olmuştur.
Deneyim Eğitim Kurumları, eğitim aktivitelerini planlı ve programlı kurslar ile gerçekleştirirken, öğrencilere en iyi, en yakın katkıyı sunmaya çalışır. Kurumumuz İstanbul merkezli şubeleşse de, Türkiyenin dört bir yerine, yayınları ve web sayfası ile ulaşmaya çalışmaktadır.

Değerli Öğrenciler;
Günümüzde kentler, evrensel kültürün ve aynı zamanda evrensel bilginin içinde barındırıldığı yükseköğretim kurumlarınca -bilimsel çerçevede- üretip merkezileştiği ve üretilen ve üretilen bu bilginin topluma sunulduğu büyük yerleşim alanlarıdır. Türkiye hızla kentleşirken, buna paralel olarak da kendi toplumsal kurumlarını çağdaş değişime uyarlamaktadır. Hiç kuşku yok ki eğitim, diğer toplumsal kurumların yanı sıra bu değişime uygun hızla çağdaşlaşmayı gerektiren kurumların en başında gelmektedir.

Toplumsal bir süreç olarak eğitim, kuşkusuz daha çok kentlerde planlı ve programlı bir kimliğe, yani öğretime dönüşmektedir. Öğrenme ise bu anlamda bireyseldir. Eğitim yaşam boyunca devam ederken, öğretim insan yaşamında belli aralıklarla yer alan, düzenli olması gereken disiplin isteyen bir süreçtir.

Çağdaş ve bilimsel eğitimin gereği olan evrensel ölçüler, toplumsal normlar ve bireyi (öğrenciyi) merkeze alan yaklaşım vazgeçilmez ilkelerimizdir. Uzman eğitim kadrosu ve personeli, kaliteli ve disiplinli eğitim anlayışıyla Deneyim Eğitim Kurumları, alanında Türkiye’nin lider kuruluşu olma özelliğini devam ettirecektir.
Unutmayalım ki; eğitim yaşamımızda kritik durumlarda seçim yapmak zorunda kalırız. Ekonomik-toplumsal pozisyonumuzu belirleyecek bu seçimlerde, kaliteli bir eğitimi yani Deneyim Eğitim Kurumlarını tercih etmek başarıyı getirecektir.

Çünkü

BAŞARI DENEYİMDEN GEÇER...
Adres: OSMANAĞA MAH ÇUHADARAĞA SOKAK NO:29
216 330 16 90 -330 16 56
kadikoy@deneyimegitim.com.tr

Alfabetik Fiyata göre Basım tarihine göre Çok satanlara göre

1 2

1 2