Sepetinizde toplam 0
ürün bulunmaktadır.

İnkılap Kitabevi (1678 kitap)

İnkılap Kitabevi

Cumhuriyet’in ilk yıllarından beri eğitim ve kültür dünyamıza katkılarıyla tanınan İnkılâp Kitabevi 80 yıllık geçmişi ve kataloğunda yer alan 2000’in üzerinde kitabıyla Türkiye’nin en köklü ve saygın yayınevlerinden biridir.

Hızla değişen dünyaya ayak uydurup, çağdaş toplumlar seviyesinde kalabilmenin yolunun bilgiden geçtiğinin bilinciyle 40 değişik kitap kategorisinde yaklaşık 20.000’i aşkın kitap yayımlamıştır.

Türk kültür hayatının bir parçası olan İnkılâp Kitabevi, kurulduğundan bu yana ülkemizin eğitim, kültür ve edebiyatına etkin bir biçimde katkıda bulunmayı ilke edinmiş ve bugün eğitimden edebiyata, sanat kitaplarından hobi kitaplarına kadar pek çok alanda yayım yaparak yazın dünyasındaki yerini sağlamlaştırmıştır.

Yayınevimiz kitabı okurla buluşturmanın üretmek kadar değerli olduğu bilinciyle, yıllardır geleneksel olarak sürdürdüğü Sirkeci’deki mağazacılık deneyimini tüm yurda yaymak için 1999 yılından beri modern mağazacılıkta atılımlar yapmıştır. Bu anlamda; Ümraniye Carrefour, İzmir Çiğli Kipa, İzmir Bornova Kipa, İzmir Balçova Kipa, Bursa Carrefoursa, Beylikdüzü Migros, Ataşehir Migros, Levent Metrocity, Suadiye Bağdat Caddesi, Maltepe Carrefour, Acarkent Coliseum Alışveriş Merkezi , Ankara Mina Sera Alışveriş Merkezi ve son olarak da İstanbul Metroport Alışveriş Merkezi mağazasının açılışıyla 14. şubesini okurlarıyla buluşturmuştur.

Gelecek günlerde, Türkiye’nin farklı noktalarında açmayı düşündüğümüz yeni mağazalarla çok daha geniş kitlelere ulaşmayı hedeflemekteyiz.
Çobançeşme Mah. Sanayi Cad. Alatay Sok. No:8
Yenibosna / İstanbul
Tel : (212) 496 11 11
Faks: (212) 496 11 12
www.inkilap.com
posta@inkilap.com

Alfabetik Fiyata göre Basım tarihine göre Çok satanlara göre

1 2 3 4 ... >>

1 2 3 4 ... >>