Sepetinizde toplam 0
ürün bulunmaktadır.

İnsan İsterse / Azmin Zaferi Öyküleri 2

İnsan İsterse / Azmin Zaferi Öyküleri 2

Mümin Sekman

Alfa Basım Yayım

Sepete Ekle

Sıfırdaydılar, zirveye çıkmak istiyorlardı, tek sermayeleri beyinleriydi. Cok fazla okudular, herkesin iki katı düşündüler, beyinlerini büyüttüler. Sonra kafalarını kullanarak hayallerini gerçekleştirdiler. Mirasla değil, beyin gücüyle başaranların öyküsü İnsan Istersede...
Evlilik dışı bir ilişkiden istenmeyen çocuk olarak doğan zenci kız çocuğunun, Mississippideki bir domuz çiftliğinden Time Dergişinin kapağına uzanan hayatı. ABD başkanından bile daha etkili olduğu tescillenen Oprah Winfreyin öyküsü ve başarı için 50 önerisi Türkçede ilk defa...
Türkiyenin ilk özel bankasını kuran Kazım Taşkentin inanılmaz mücadele öyküsü ve başarı için 100 önerişi...
15 yaşındayken Türkiyeye ilk Avrupa Satranç Şampiyonluğunu getiren Kübra Öztürkün varoşlardan şampiyonluğa uzanan ilginç öyküsü...
Hakkari sokaklarında kurduğu hayalinin peşinden koşup dünyada
8 milyon kişiye Anadolu Ateşini izleten Mustafa Erdoğanın öyküsü ve başarı önerileri...
Ortaokulu bile olmayan bir yerde doğup, 70e yakın şubesi olan 20 den fazla eğitim kurumunun sahibi Fethi Şimşek nasıl başardı?
Zirai tarım aletleri gibi erkek egemen bir sektörde, yöneticisi olduğu şirketi kısa sürede sektörün en büyüklerinden yapan Funda Başman nasıl başardı?
İş başvurusu için gittiği şirketin sahibi olmayı kafasına koyan Murat Akdoğan, kendi işinin sahibi olma hayalini nasıl gerçekleştirdi?
Mersinde bir köyde keçi sürüsünü güderken dinlediği radyo programıyla hayatı değişen çoban Ahmet nasıl reklam ajansında çalışmaya başladı?
Aile şirketinde çalışmak yerine kendi öyküsünü oluşturmayı seçen Ali Sabancı, neden böyle yaptığını ve hayalini nasıl gerçekleştirdiğini anlattı.
(Tanıtım bülteninden)

Kullanıcı yorumları

  • Bu kitap için henüz yorum yapılmamıştır.
Yorum yapın
Arkadaşınıza tavsiye edin
Hata bildirim

Bu sayfayla ilgili bize iletmek istediğiniz görüşlerinizi aşağıdaki formdan gönderebilirsiniz.

Kitap bilgilerinde hata var
Sayfada teknik hata var
Kitap fiyatı çok yüksek
Kitap resimi hatalı
Diğer *