Sepetinizde toplam 0
ürün bulunmaktadır.

İşinizi Yeniden Yaratın İş Hayatında Mükemmeli Yakalamak

İşinizi Yeniden Yaratın İş Hayatında Mükemmeli Yakalamak

Tom Peters

Boyner Yayınları

Sepete Ekle

Postmodern kuruluşların babası Tom Peters'ın son kitabı
Boyner Yayınları'ndan çıktı...
'İşinizi Yeniden Yaratın!'


Kişisel gelişim ve iş hayatı konusunda dünyanın en önemli kitaplarını Türkçe'ye kazandıran Boyner Yayınları, postmodern kuruluşların babası kabul edilen Tom Peters'in İşinizi Yeniden Yaratın adlı kitabını yayımladı. Görüşleriyle çoğu zaman olay yaratan Peters kitabında, 21. yüzyılda dünyanın nasıl değişeceğini, teknolojinin işimize nasıl yeni bir boyut kazandıracağını, göz ardı ettiğimiz yeni pazarları, iş dünyasının yeni değerlerini ve buna göre yenilenen insanın sahip olması gereken özellikleri anlatıyor.
Kitap, her seviyede çalışanlar, yöneticiler ve şirket sahipleri için, iş hayatının geleneksel yaklaşımlarından sıyrılan sıra dışı stratejiler ortaya koyuyor. Tom Peters, 'Kitapta, işinizi yeniden yaratmanız için sizi kışkırtmaya çalıştım. Olabildiğince ısrarcı bir tutum izledim. Evet, yazılanlar kesinlikle söylenecek son sözler değil. Ama kitabın zihninizi meşgul etmesini, belki de öfkelendirmesini umuyorum. Öyle ki, bir tepki gösterin...' diyor.
'İşinizi Yeniden Yaratın ', asıl metin ve kenar kolonlardan oluşan ilginç , rengarenk ve eğlenceli tasarımıyla dikkat çekiyor. Asıl metin konunun ana fikrini anlatırken, kenar kolonlar konuyla ilgili çeşitli örnekler sunuyor.
Orijinal adı 'Re-Imagine' olan kitap, Nilgün Miler tarafından Türkçe'ye çevrildi. 345 sayfa ,ciltli ve kuşe kağıda basılı olarak hazırlanan 'İşinizi Yeniden Yaratın', Beymen ve Boyner mağazalarının yanı sıra seçkin kitabevlerinden ve internet sitelerinden temin edilebiliyor.

(Tanıtım bülteninden)

Kullanıcı yorumları

  • Bu kitap için henüz yorum yapılmamıştır.
Yorum yapın
Arkadaşınıza tavsiye edin
Hata bildirim

Bu sayfayla ilgili bize iletmek istediğiniz görüşlerinizi aşağıdaki formdan gönderebilirsiniz.

Kitap bilgilerinde hata var
Sayfada teknik hata var
Kitap fiyatı çok yüksek
Kitap resimi hatalı
Diğer *