Sepetinizde toplam 0
ürün bulunmaktadır.

Kirael Büyük Değişim

Kirael Büyük Değişim

Fred Sterling

Akaşa Yayınları

Sepete Ekle

Bu kitapta yer alan son derece önemli ve derin bilgi Üstat Rehber Kirael tarafından Fred Sterling kanalıyla aktarılmıştır. Büyük Değişime Hoş Geldiniz, Sevgiden Korkuya Yolculuk, Mesih Bilincine Yeniden Uyanış, Foton Enerjisi, Ruhun Tekâmülü, Galaktik Kardeşlik Bağı, Dünyanin Kayıp Kökenleri, Üç Günlük Karanlık, Yükseliş başlıkları altında verilen ve yaşamımızı gerçekten değiştirebilecek olan bu bilgi, hem ruhsal hem dünyevi yaşamımızda çok aydınlatıcı ve yol gösterici olmasının yanı- sıra, dünyanın ve İnsanlığın bilinmeyen
geçmişini ve muhteşem geleceğini gözler önüne sermekie,
böylece günümüzde yaşanan bireysel ve küresel kaosa ve değişime çok derin bir anlam kazandırmaktadır. Ayrıca, bir süre sonra meydana gelecek olan Büyük Değişime, bu muazzam bilinç ve boyut değişimine nasıl hazırlanabileceğimiz konusunda çok değerli bir rehberlik de sunmaktadır.
İnsanlık tarihinde çok önemli bir tekâmül döneminde bulunuyoruz. Binlerce yıldan beri kehanet edilen Büyük Değişim başlamıştır. Bu kitabı okuduğunuzda onun bilinçli birparcası olabilirsiniz.
Bu kitap, değişim ve dönüşüm çağında türünün tek örneği olan bir yaşam rehberidir. -
-Lee Carroll, Kıyım dizisinin ve İndigo Çocuklar dizisinin yazarı
Büyük Değişimi tekrar tekrar okuyor ve her defasında gelişip genişlediğimi hissediyorum. Her defasında, bir hazine avındaymışıın gibi. yeni bir bilgeliği ve anlayışı keşfediyorum. Eğer şifa bulmak, yani, tekrar bütün olmak istiyorsanız, eğer bu Dünyadaki yolculuğunuzu anlamak istiyorsanız ve eğer çok önemli gerçekleri bilmek istiyorsanız, bu kitabı okuyun.
-Dierdra L. Tompkins, Yargıç, New York
Üstat Kirael bu kitabın yedi farklı bilinç düzeyinde yazıldığını söylüyor, böylece onu okuduğu n uz h er defasında kendiniz ve dünya hakkında daha çok şeyi anlıyorsunuz. Eğer daha bilinçli, kendi içinizde ve yaşadığınız dünyada daha huzurlu olmak ve muhteşem bir geleceği Öğrenmek isliyorsanız, o zaman bu kitaptan çok zevk alacak ve çok yararlanacaksınız. Sevgili Kahu Fred ve Üstat Kirael, bu kitap için çok teşekkürler. O benim kişisel sorularıma birçok yanıt içeriyor. Dinî ve spîritüel hareketler, birçok türdeki disiplinler içindeki arayışım en sonunda beni bıı kitaba getirdi. Çok küçük yaştan beri, bunun bir geçiş yaşamı olduğunu, Büyük Değisimin yakın olduğunu biliyordum. Kitapta sunulan gerçekler gözlerimi ve
Işık ve Enerji Şifacıları, California

(Tanıtım bülteninden)

Kullanıcı yorumları

  • Bu kitap için henüz yorum yapılmamıştır.
Yorum yapın
Arkadaşınıza tavsiye edin
Hata bildirim

Bu sayfayla ilgili bize iletmek istediğiniz görüşlerinizi aşağıdaki formdan gönderebilirsiniz.

Kitap bilgilerinde hata var
Sayfada teknik hata var
Kitap fiyatı çok yüksek
Kitap resimi hatalı
Diğer *