Sepetinizde toplam 0
ürün bulunmaktadır.

Koruyucu Meleğinizle İrtibat

Koruyucu Meleğinizle İrtibat

Richard Webster

New Age Yayınları

Sepete Ekle

Eğer zihninizden geçenleri gerçeğe dönüştürmeyi başarabilseydiniz, yaşamınız nasıl olurdu acaba? Kesinlikle, hiç bir şey sizi yaşayacağınız o hızlı ve mükemmel ilerlemeden ve bu yolda arzuladığınız her şeyi elde etmekten alıkoyamazdı.Görünmez Yardımcılarla kontak kurun..
Eğer zihninizden geçenleri gerçeğe dönüştürmeyi başarabilseydiniz, yaşamınız nasıl olurdu acaba? Kesinlikle, hiç bir şey sizi yaşayacağınız o hızlı ve mükemmel ilerlemeden ve bu yolda arzuladığınız her şeyi elde etmekten alıkoyamazdı.
Görünmez Yardımcılarla kontak kurun
Ne yöne gideceğinizden emin değilseniz, ne yapacağınızı kime sorarsınız? Rehber Ruhlarınızın ve Koruyucu Meleklerinizin yardımı ile, bir bağımlılığın veya hastalığın üstesinden gelebilir, sorunlarınıza cevap bulabiliriniz. Veya o gizli yaratıcılığınızı kullanabilirsiniz. Artık kendinizi asla yanlız ve kararsız hisetmeyeceksiniz.
Koruyucu meleğinizle irtibat ilk ağızından anlatımlarıyla çok sürükleyici, çok güzel düzenlenmiş bir bilgi kaynağı. Bunun ötesinde Nasıl? sorusuna cevap veren pratik metotlarla dolu bir kitap... Size adım adım, görünmez rehberleriniz ile nasıl bağlantı kuracağınızı ve arzu ettiğiniz her şeyi nasıl bulabileceğinizi gösteriyor...
Spiritüel bağlantı kurmak için mükemmel bir çalışma kitabı. Size farklı bir dünyanın kapılarını aralayacak.
(Tanıtım bülteninden)

Kullanıcı yorumları

  • Bu kitap için henüz yorum yapılmamıştır.
Yorum yapın
Arkadaşınıza tavsiye edin
Hata bildirim

Bu sayfayla ilgili bize iletmek istediğiniz görüşlerinizi aşağıdaki formdan gönderebilirsiniz.

Kitap bilgilerinde hata var
Sayfada teknik hata var
Kitap fiyatı çok yüksek
Kitap resimi hatalı
Diğer *