Sepetinizde toplam 0
ürün bulunmaktadır.

Kristal Mucizesi

Kristal Mucizesi

Edmund Harold

Akaşa Yayınları

Sepete Ekle

Çağdaş teknoloji kuvars kristallerini itici güç olarak kullanıyor. Ancak bu kristallerin olağanüstü psişik yeteneklere de sahip oldukları giderek daha çok ortaya çıkmakta. Bu çağdaş keşif aslında çok kadim bir bilginin yeniden yüzeye çıkışından başka bir şey değildir. Kuvars kristalleri Atlantis Uygarlığında kentleri ve evleri aydınlatmak, ulaşım araçlarını çalıştırmak, daha iyi ürün elde etmek amacıyla kullanılıyorlar; bunun yanı sıra, insanlarda kişilik değişimi yaratmak, inisiyasyon ve kehanet amacıyla da programlanabiliyorlardı.
Siz de bu, elemental zekâya sahip kristalleri kullanarak insanlara, hayvanlara ve bitkilere şifa verebilir, enerji merkezlerinizi (çakraları) temizleyip dengeleyebilir, enerjinizi arttırabilir, sezgi ve durugörü gibi medyumluk nitelikleri geliştirebilirsiniz. Kendilerine yüklenen herhangi bir gücü büyütme, depolama, odaklama ve aktarma konusunda gizemli bir yeteneğe sahip olan bu müthiş mineraller ayrıca, negatif titreşimlerden korunmanıza, belleğinizi güçlendirmenize, bilinç düzeyinizi yükseltmenize, zihinsel ve ruhsal yönden gelişmenize de yardımcı olabilirler.
Ünlü doğal şifa uzmanı ve yazar Edmund Harold, bu değerli eserinde, kuvars kristallerini yukarıdaki amaçlar doğrultusunda nasıl kullanabileceğinizi çok sade ve açık bir biçimde anlatıyor.
Yazar yine bu kitapta, astrolojik burçlara ait değerli taşların gizli güçleriyle ilgili kadim bilgiler de sunuyor.
 

(Tanıtım bülteninden)

Kullanıcı yorumları

  • Bu kitap için henüz yorum yapılmamıştır.
Yorum yapın
Arkadaşınıza tavsiye edin
Hata bildirim

Bu sayfayla ilgili bize iletmek istediğiniz görüşlerinizi aşağıdaki formdan gönderebilirsiniz.

Kitap bilgilerinde hata var
Sayfada teknik hata var
Kitap fiyatı çok yüksek
Kitap resimi hatalı
Diğer *