Sepetinizde toplam 0
ürün bulunmaktadır.

Küçük Oteller Kitabı 2009 - The Little Hotel Book

Küçük Oteller Kitabı 2009 - The Little Hotel Book

Mutlu Tönbekici - Müjde Tönbekici -

Boyut Yayın Grubu

Sepete Ekle

1998den beri her yıl yenilenen baskısı ile çok satanların en başında yer alan, Türkiyede en çok satan tatil rehberi, gezginlerin vazgeçemediği Küçük Oteller Kitabı, yine beş yıldızlı tatillerden hoşlanmayanlar için güncellenmiş 2009 baskısı ile çok yakında piyasada. Beklemeyin, siparişinizi erkenden verin!
Türkiyenin dört bir yanından sıra dışı, özgün ve birbirinden güzel küçük otellerini tanıttığı kitabın 11. baskısında tüm otel bilgileri güncellendi ve yeni eklemeler yapıldı.
Belirli bir kalite ve konfor düzeyinde ama mütevazi, mimari ve dekorasyonda farklı, temizlik unsurundan taviz verilmeden seçildi bu 300e yakın küçük otel. Bazen hoş bir anı, bazen otel sahibi ile yapılan sıcak sohbet, bazen güzel bir bahçe, bazen doğa, etkili oldu bu kitapta yer almalarında...Bu kitapta resmi makamların ve otelcilerin kendilerine koydukları isimler; motel, pansiyon, butik, eksklusiv, hip, vip... dikkate alınmıyor, bu kitapta olan otellerin en önemli ortak noktası küçük olmaları. Burada olmak için küçük olmak yeterlidir...
(Tanıtım bülteninden)

Kullanıcı yorumları

  • Bu kitap için henüz yorum yapılmamıştır.
Yorum yapın
Arkadaşınıza tavsiye edin
Hata bildirim

Bu sayfayla ilgili bize iletmek istediğiniz görüşlerinizi aşağıdaki formdan gönderebilirsiniz.

Kitap bilgilerinde hata var
Sayfada teknik hata var
Kitap fiyatı çok yüksek
Kitap resimi hatalı
Diğer *