Sepetinizde toplam 0
ürün bulunmaktadır.

Makro İktisat

Makro İktisat

Erdal M. Ünsal

İmaj Yayınevi

Sepete Ekle

Bu kitap, Ankara Üniversitesi Siyasal Bilgiler Fakültesi'nde ve diğer üniversitelerin İktisadi ve İdari Bilimler Fakültelerinde ikinci (veya üçüncü) sınıfta okutulan Makro İktisat dersine yönelik yardımcı bir ders kitabı olarak hazırlanmıştır. Okuyucuya modern makro iktisadi analizin temel çerçevesini sunmayı amaçlayan bu kitaptan, Kamu Personeli Seçme Sınavına (KPSS) ve çeşitli kurumların iş sınavlarına hazırlanan öğrenciler de yararlanabilirler.
Kitabın bu sekizinci baskısında önceki baskıda yer alan tüm bölümler gözden geçirilerek, kitabın daha fazla okuyucu dostu olmasını amaçlayan çok sayıda değişiklik yapılmıştır.
Okuyucuların eleştirilerini ve sorularını unsal@politics.ankara.edu.tr adresine göndermelerinden memnuniyet duyacağımı burada vurgulamak isterim.
Diğer kitaplarım gibi bu kitabın hazırlanmasında da en büyük teşekkürü Siyasal Bilgiler Fakültesi'ndeki öğrencilerime borçluyum: Beni çalışmalarımda sürekli destekleyen değerli öğrencilerime çok teşekkür ederim.
Meslektaşlarımın bu kitabın hazırlanmasındaki yardımları burada şükranla belirtmek isterim. Bu bağlamda kitabın bazı bölümlerini okuyarak değerli, önerilerde bulunan Ankara Üniversitesi Siyasal Bilgiler Fakültesi İktisat Bölümü öğretim üyelerinden Prof. Dr. Lale Davut'a, Prof. Dr. İrfan Civcir'e, ve Prof. Dr. Aykut Kibritçioğlu'na; Ankara Üniversitesi Hukuk Fakültesi İktisat Bölümü öğretim üyelerinden Prof. Dr. Berna Kocaman'a; Gazi Üniversitesi İ.İ.B.F öğretim üyelerinden Doç. Dr. Aziz Konukman'a ve Doç. Dr. Selahattin Togay'a teşekkür ederim.
Sevapları iktisat teorisine katkıda bulunan bilim adamlarına, tüm hataları ise bana ait olan bu kitaba yönelik çalışmalarımı ilgi ve sabırla destekleyen sevgili eşim İnci'ye her zaman olduğu gibi yine teşekkür borçluyum.
Erdal M. Ünsal
Ankara, Mart 2009
(Tanıtım bülteninden)

Kullanıcı yorumları

  • Bu kitap için henüz yorum yapılmamıştır.
Yorum yapın
Arkadaşınıza tavsiye edin
Hata bildirim

Bu sayfayla ilgili bize iletmek istediğiniz görüşlerinizi aşağıdaki formdan gönderebilirsiniz.

Kitap bilgilerinde hata var
Sayfada teknik hata var
Kitap fiyatı çok yüksek
Kitap resimi hatalı
Diğer *