Sepetinizde toplam 0
ürün bulunmaktadır.

Morpa Kültür Yayınları (535 kitap)

Morpa Kültür Yayınları

Yayın evimizi 1982 yılında kurduk. Yayın ve pazarlama faaliyetlerine; çeşitli ansiklopediler, Dünya ve Türk klasiklerinin yayını ve pazarlaması ile başladık.
1995 yılından itibaren okul öncesi eğitimine yönelik nitelikli yayınlar ve materyaller hazırladık. Şu anda sayısı 600 civarında olan ve alan uzmanları tarafından hazırlanan bu yayınlarımız; boyama – kopartma – kesme –yapıştırma gibi el becerilerini geliştirmeye yönelik çalışmalarla,sayı, renk, şekil gibi kavram gelişimini sağlayacak öyküleri, eğitici oyun kartlarını çocuk – öğretmen eğitimi ve gelişimi kitaplarını, görsel – işitsel eğitim araç – gereçlerini kapsamaktadır.
Ayrıca her yıl düzenlenmekte olduğumuz “Okul Öncesi Eğitimi” seminerlerimiz yurt çapında sürmektedir.
1998 yılında aldığımız karar doğrultusunda; kendini geliştiren, öğrenmeyi öğrenen, edindiği bilgileri, topluma ülkesine ve dünyaya katkıda bulunmak amacıyla kullanabilen çağdaş insanların yetişmesine hizmet etmek için ilköğretim öğrencilerine yönelik kitaplar yayınlamaya başladık. Bu amaca hizmet edebilmenin gereği olarak çocukların düşünme problem çözme, araştırma, sorgulama gibi yeteneklerini geliştirmek ve pekiştirmek amacıyla;ilköğretimin tüm sınıflarına yönelik (1-8. sınıflarda) Türkçe, Matematik, Hayat Bilgisi, Dil Bilgisi, ve İngilizce derslerine ait yardımcı ders kitapları, çalışma ve test kitapları, çocuk kitapları ve tatil kitaplarıyla eğitim yayıncılığı alanındaki yerimizi aldık.

Kültür Yayıncılığı alanında başta Felsefe Kitapları olmak üzere Bireysel Gelişim Kitapları, Psikoloji Kitapları, Spor Kitapları, Sağlık Kitapları, Ansiklopedik Yayınlar İngilizce ve Almanca öğretim setleri ve Klasik Müzik seti gibi yayınlarımıza hızla devam edilmektedir.
Yayın evimizin güvenirliği ve saygınlığı; ülkemiz ve insanımıza karşı taşıdığımız kaçınılmaz sorumluluğumuzun bir sonucudur.
Kendini sürekli geliştiren, yenileyen ve seçkin, bir yayın evi olmak birincil hedefimizdir.
Çağdaş bilgi ve birikimi kendi kültürel değerlerimizle bütünleştirerek, eğitim ve kültür yayıncılığında topluma yararlı yayınlar yapmak ve bunları herkesin yararlanabileceği biçimde sunmaya devam etmek amacındayız.
Biz Kimiz ?
- Mükemmele ulaşmak için sürekli gelişmeyi hedefliyoruz.
- Değişimin hızına ayak uyduruyoruz.
- Yaratıcılığa, alan uzmanlığına ve ekip çalışmasına inanıyoruz.
- Gereksinimi tam olarak karşılayan, bol seçenekli yayınlar yapıyoruz.
- İlişkilerimizde karşılıklı güven ve dürüstlüğü ilke olarak görüyoruz.
- Koşulsuz müşteri memnuniyetini her şeyin üzerinde tutuyoruz.

BİZ MORPA’yız.
Ankara Cad. Basın İş Hanı, 46/1 34112 Cağaloğlu – İstanbul
Tel : 0212 512 62 09 (PBX)
Belgeç : 0212 522 95 27

Alfabetik Fiyata göre Basım tarihine göre Çok satanlara göre

1 2 3 4 ... >>

1 2 3 4 ... >>