Sepetinizde toplam 0
ürün bulunmaktadır.

Nobel Yayın Dağıtım (1047 kitap)

Nobel Yayın Dağıtım

Nobel Yayın Dağıtım; kurulduğu günden bu yana, çeşitli konularda yaklaşık 1100 kitabın yayınlanmasını sağlamış, sektörün oluşumuna ve gelişimine katkıda bulunmuş bir yayınevidir.

Yayınevimiz, eğitim bilimleri, iktisat-işletme-hukuk, teknik bilimler, fen bilimleri, sosyal bilimler, spor bilimleri, yabancı dil, sınavlara hazırlık ve güncel konular ile ilgili ders kitapları ve bilimsel çalışmalar yayınlamaktadır. Yayınladığımız kitaplar her ne kadar ders kitabı ve araştırma ağırlıklı kitaplar ise de güncel yayınlar ve başvuru kitaplarına da yayınlarımız arasında yer vermekteyiz.

Nobel Yayın Dağıtım olarak yayın sayısını artırma ve kalitesini yükseltme ile ilgili çalışmalarımızı devam ettirmekteyiz. Türkiyenin eğitimle şekillenecek geleceğine katkıda bulunma ve Türkiyenin geleceğinde önemli bir yer edinme gayretinde olan yayınevimiz, bu amaçlarla kurumsallaşma ve markalaşma yönündeki çalışmalarını da devam ettirmektedir.

Yayınevi olarak, çeşitli meslek kurum ve kuruluşlarıyla iş birliği içinde kitap-dergi yayınlanmasını; sempozyum, panel vb. bilimsel çalışmaların düzenlenmesini de desteklemekteyiz. Yayınevimiz, böylece, ülkemizdeki bilimsel ve entelektüel yaşama katkıda bulunmayı da elverdiğince sürdürmektedir. Bu anlamda spesifik sayılabilecek, ekonomik getirisi olmayan birçok yayının okuyucuyla buluşmasını da sağlamıştır.

Yayınevimiz, Ankara, İstanbul ve İzmir gibi üç büyük merkezdeki dağıtım organizasyonu ile ülkemizin en uç noktasına kadar akademik, bilimsel ve sınava hazırlık kitapları dağıtım hizmetlerini yürütmektedir. Farklı konularda yayın yapan 100 kadar yayınevinin kitapları da yine yayınevimize ait kitaplar gibi dağıtım ağımızdan istifade ederek okuyucusuyla buluşmaktadır.

Nobel Yayın-Dağıtım, ülkemizin bilimsel ve akademik hayatının gelişimine katkıda bulunmaya ve kazandığından daha fazlasını sektörüne aktarmaya devam edecektir. Bu anlamda siz okuyucularımız ve yazarlarımızın görüş ve eleştirileri bize daima kılavuz olacaktır.
İvedik Organize Sanayi Ağaç İşleri Sitesi
521. Sok. No: 22-24
Ostim / Ankara
Tel: (312) 394 52 64 (pbx)
Faks: (312) 394 52 68
www.nobelyayin.com
bilgi@nobelyayin.com

Alfabetik Fiyata göre Basım tarihine göre Çok satanlara göre

1 2 3 4 ... >>

1 2 3 4 ... >>