Sepetinizde toplam 0
ürün bulunmaktadır.

Ölümsüz ve Bekar (Cep Boy)

Ölümsüz ve Bekar (Cep Boy)

Mary Janice Davidson

Artemis Yayınları

Sepete Ekle

Önce Modeldi, Sekreter Oldu ve Kovuldu. Öldü Sonra ve Ölümsüzlerin Kraliçesi Oldu
Elizabeth Betsy Taylor: Kraliçe Betsy
Elizabeth Betsy Taylor, 30. yaş gününde sekreterlik işinden kovulur ve bir araba kazasında ölmek üzere evine doğru yola koyulur. Birkaç gün sonra bir tabut içerisinde gözlerini açtığında, daha neler olup bittiğini bile anlamasına fırsat kalmadan ölümsüzlerin arasına katıldığını idrak eder. Üstüne üstlük, yani daha da acısı, insanüstü bir takım güçler edindiğini anlaması da uzun sürmez. Şey... İnsanüstüdür, çünkü o bir vampirdir artık
Vampir halkı, Betsynin kehanetlerde adı geçen Kraliçe olduğuna inanmaktadır. Ama bu Betsynin umrunda bile değildir -onun tek derdi yeni ayakkabılara sahip olmaktır Vampir dünyası, Bela Lugosi bozması bir ucube tarafından ters düz edilmek üzeredir ve Betsyye inananlar, onun bu vaziyetin çaresine bakmasını beklemektedirler. İyi de hay aksi, neden bir vampir kraliçe prospektüsü falan yok ki Neyse ki müstakbel eşi Eric Sinclair -sinir bozucu bir şekilde- sürekli yanında Hımmm. Keşke bu kadar uzun boylu, esmer, yakışıklı ...ve ölümsüz olmasaydı.
Eğlenceli, esprili ve keyifli... Sizi gülmekten kıracak ve Mary Janice Davidsonnın yetenekli kaleminden çıkma başka eseler için ölüp bitmenize neden olacak bir kitap deneyimi.
- Romance Today
Chick lit, vampir romanıyla işte bu yaratıcı, güncel, seksi ve inanılmaz esprili kitapta buluşuyor.
- Catherine Spangler-
(Tanıtım bülteninden)

Kullanıcı yorumları

  • Bu kitap için henüz yorum yapılmamıştır.
Yorum yapın
Arkadaşınıza tavsiye edin
Hata bildirim

Bu sayfayla ilgili bize iletmek istediğiniz görüşlerinizi aşağıdaki formdan gönderebilirsiniz.

Kitap bilgilerinde hata var
Sayfada teknik hata var
Kitap fiyatı çok yüksek
Kitap resimi hatalı
Diğer *