Sepetinizde toplam 0
ürün bulunmaktadır.

On-Line Web Tasarım

On-Line Web Tasarım

Komisyon

Boyut Yayın Grubu

Sepete Ekle

İnternetin hızla yayıldığı ve artık bir ihtiyaç haline geldiği dünyamızda, hazırlayacağınız web sitesi 7 gün 24 saat insanların size ulaşabileceği ikinci bir adresiniz olma özelliği taşıyor. Üstelik web sitesi diğer iletişim araçlarına göre en ucuz olanı olma özelliğiyle de bir adım öne çıkıyor.


Bu kitapçığı hazırlarken bu alanda hiç bilgisi olmayanların, bir web sitesi tasarlayacak kadar bilgi ve deneyim kazanmasını amaçladık. Web sitesi hazırlamanın aslında çok zor olmadığını, kitaptaki içeriği uygularken sizde göreceksiniz.

Bir web sitesinin oluşturulması, sitenin görsellerle zenginleştirilmesi, form hazırlama metodları, dosya transferi, alan adı/web hosting satın alma, ücretsiz web sitesi tasarımı ve online web tasarımı ile ilgili tüm detayları bu kitapçıkta bulacaksınız. Uygulamalı ekran görüntüleri ile yaptığınız işlemin doğruluğunu hızlı bir şekilde görebilecek, üstelik kısa bir süre içerisinde ilk web sayfanızı yapabilecek ve internette yayınlayabileceksiniz.


Sadece web tasarımını değil, web sitesini oluşturduktan sonra yapılması gerekenleri de adım adım resimlerle destekleyip, web komutların anlaşılmasını kolaylaştırdık.


Hiç masraf yapmadan kendinize bir site hazırlamayı anlattığımız Online Web Tasarım elinizden düşürmeyeceğiniz bir rehber olacak.
(Tanıtım bülteninden)

Kullanıcı yorumları

  • Bu kitap için henüz yorum yapılmamıştır.
Yorum yapın
Arkadaşınıza tavsiye edin
Hata bildirim

Bu sayfayla ilgili bize iletmek istediğiniz görüşlerinizi aşağıdaki formdan gönderebilirsiniz.

Kitap bilgilerinde hata var
Sayfada teknik hata var
Kitap fiyatı çok yüksek
Kitap resimi hatalı
Diğer *