Sepetinizde toplam 0
ürün bulunmaktadır.

Ruhsal Zeka

Ruhsal Zeka

Muhammed Bozdağ

Yakamoz Yayınları

Sepete Ekle

Maddi güzelliğinizin arkasında gizlenen muhteşem ma­nanızı keşfettiniz mi? Görünmez bir Elin, şans, kaza, içgü­dü, ilham görüntüsüyle hayatınızı yönlendirdiğinin farkın­da mısınız? Neler oluyor?
Evrene hükmeden gizli bir El, damlalardan bebekler, ke­lebekler, çiçekler, dağlar, denizler, gözler, gönüller tasarlı­yor. Onu tanıdınız mı? Hayata gülümsediğiniz günden beri kalbinizle konuşan o gizli El size ne diyor olabilir?
Ruhsal Zekâyı okudukça, kalbinizde yükselen bir güneş, çevrenizde gülümseyen siluetleri gecenin karanlığından kurtaracak. Çalışkan, ümitli, heyecanlı, huzurlu, kanaatkâr, ısrarlı, zeki, sevimli bir sonsuzluk yolcusu olduğunuzu ha­tırlayacaksınız.
İnancın, iyi niyetin, olumlu duygunun, ısrarın, kanaatkârlığın, ruhsal etkileşimin gücünü ve ilahî iradeyi keşfetmeye ha­zır mısınız? Ruhsal Zekâ, gizli bir Elin görünmez planının, maddeci bilimin göremediği sırrını açıklıyor. O gizli Ele dost olmayı seçerseniz, evrenin kalbine girersiniz.
İşte bazı okuyucu yorumları:
• Hiçbir kitabı bu kadar meraklanarak okuduğumu ha­tırlamıyorum.
• Başarı yolcularının aklına kıvılcımdan öte bir ateş bı­rakıyor.
• İnsanı öyle anlatıyorsunuz ki kendime hayran kaldım.
• Bir kitaba böylesine bağlanacağımı düşünemezdim.
Hayat bilgeliği sizi bekliyor. Bu kitaba, basıldığından beri gösterilen muhteşem ilginin sırlarını siz de keşfedin. En­gelleriniz merdivenleriniz olsun. Kale gibi bir nur çevrenizi kuşatsın. İnanıp direnin ki, ıssız çölün sessiz kuyusuna da düşseniz, ilahî yardım size gönderilsin.
(Tanıtım bülteninden)

Kullanıcı yorumları

  • Bu kitap için henüz yorum yapılmamıştır.
Yorum yapın
Arkadaşınıza tavsiye edin
Hata bildirim

Bu sayfayla ilgili bize iletmek istediğiniz görüşlerinizi aşağıdaki formdan gönderebilirsiniz.

Kitap bilgilerinde hata var
Sayfada teknik hata var
Kitap fiyatı çok yüksek
Kitap resimi hatalı
Diğer *