Sepetinizde toplam 0
ürün bulunmaktadır.

Saklambaç (Cep Boy)

Saklambaç (Cep Boy)

Lisa Gardner

Martı Yayıncılık

Sepete Ekle

Massachusettsteki terk edilmiş bir akıl hastanesinin bahçesinde ortaya çıkarılan mumyalanmış altı ceset Bobby Dodgeun en kötü kabuslarını diriltmişti. Öleli ve toprak altına gireli yıllar olmuş bir katilin peşindeki dedektifin tek ipucu ölü bir kadının boynunda asılı.
Annabelle Grangerın hayatı saklanmakla geçmişti. Sürekli yollarda geçen çocukluğu yeni şehirler ve sahte kimliklerle birbirine karışmıştı. Ancak ailesinin neden ya da kimden kaçtığını asla öğrenememişti. Yerin altından, üzerinde kendi isminin yazılı olduğu bir ceset çıkarıldığında artık kaçmak için çok geçtir. O nasıl olsa bulur sizi...
Bu yeni tehlike, ölen seri katilin taklitçisi, yardımcısı ya da eski bir işbirlikçi olabilir. Dodge için, Annabelle Grangerın esrarını çözmenin tek bir yolu vardır ve bunun için de eski sevgilisi, ortağı ve arkadaşı, Boston Emniyetinden D. D. Warrenla birlikte çalışmak zorundadır.
Gerilim yüklü açılış sayfalarından şaşırtıcı sonuna kadar temponun hiç azalmadığı Lisa Gardner en derin ve karanlık korkularımıza kadar iniyor. Ta ki saklanacak bir yer kalmayana dek...
Birinci sınıf... Sona yaklaşırken sayfaların nasıl aktığın anlamıyorsunuz.
-Publishers Weekly-
Olaylar insanı derinden yakalıyor, kahramanlar sempatinizi hemen kazanıyor... sonuna nasıl geldiğinizi anlamayacaksınız.
-Wall Street Journal-
Yoğun, gerilimi yüksek bir roman.
-Chicago Tribune-
(Tanıtım bülteninden)

Kullanıcı yorumları

  • Bu kitap için henüz yorum yapılmamıştır.
Yorum yapın
Arkadaşınıza tavsiye edin
Hata bildirim

Bu sayfayla ilgili bize iletmek istediğiniz görüşlerinizi aşağıdaki formdan gönderebilirsiniz.

Kitap bilgilerinde hata var
Sayfada teknik hata var
Kitap fiyatı çok yüksek
Kitap resimi hatalı
Diğer *