Sepetinizde toplam 0
ürün bulunmaktadır.

Satış Teknikleri Eğitimi

Satış Teknikleri Eğitimi

Erdoğan Taşkın

Papatya Yayıncılık

Sepete Ekle

Satis Teknikleri Egitimi kitabi yeni ve genisletilmis içerigi ile yedinci baskisina ulasmis bulunmaktadir. Bu basimda da is hayatinda farkli sirketlerde on yil kadar Satis Temsilcisi, Satis Egitim Sefi, Satis Egitim Müdürü olarak çalismanin getirdigi birikimler kitabin satirlarina yansitilmaya çalisilmistir. 1983'ün Haziran ayinda Arastirma Görevlisi olarak I.Ü. Iktisat Fakültesi ile baslayan akademik hayatim farkli üniversitelerde devam ederken, vermis oldugumuz dersler ve satis egitimleri ile birlikte en yeni yabanci kaynaklar ile kitabin içerigi içinde güncellestirilmistir.
Ingiltere, Isviçre ve Polonya'da katildigim satis egitimlerinden elde ettigim bilgiler, iki hafta Birmingam ve Manchester sehirlerinde ITT ve RJR satis temsilcileri ile yaptigim saha satis ziyaretleri, Türkiyede perakende, ilaç, kimya, tekstil gibi bir çok farkli alanda çalisan satis temsilcileri ile birlikte 2000 bakkal, eczane, hekim, fabrika ve is yerine yaptigimiz ziyaretler, kisisel satisin bu genis ve kapsamli dünyasini daha yakindan tanimama yardimci oldu. Bu kitabin satirlarini dizen bilgisayarin tuslarina her bastigimda yazdiklarimin uygulamada ne kadar geçerli oldugunu düsündüm.
Almanya, Amerika, Belçika, Bulgaristan, Fransa, Ingiltere, Israil, Iran, Polonya, Romanya, Lübnan, Macaristan ve Türkiye'den satis egitimcisi meslektaslarim ile katildigim uluslar arasi egitimler, satis toplantilari ve satis yöneticileri ile yapilan kisisel görüsmeler, kisisel satisin bilgi vedeneyim oldugu kadar disiplin, sabir, tavir ve inançtan olusan nasil bir bütünlesmis kisilik gerektirdigi bu kitapta açiklanmistir.
Farkli kuruluslar için üç haftadan bir saate kadar degisen zamanlarda verdigimiz: Satis baslangiç, temel satis ve satis gelistirme egitimlerine katilan binlerce satis temsilcisinin egitimlere getirdigi deneyimleri ile zenginlestirilen kitabin bu genisletilmis basiminda gerçek satislardan toplanan müsteri itiraz ve sikayetlerine de müsterinin sözleri ile yer verilmistir. Bölüm sonlarindaki karikatürler Windows Art Explosion 600 000 Images CD'lerinden seçilmistir.
Kitabin sonunda ise farkli üç satis egitim programi ek olarak verilmistir. - Prof. Dr. Erdogan Taskin
(Tanıtım bülteninden)

Kullanıcı yorumları

  • Bu kitap için henüz yorum yapılmamıştır.
Yorum yapın
Arkadaşınıza tavsiye edin
Hata bildirim

Bu sayfayla ilgili bize iletmek istediğiniz görüşlerinizi aşağıdaki formdan gönderebilirsiniz.

Kitap bilgilerinde hata var
Sayfada teknik hata var
Kitap fiyatı çok yüksek
Kitap resimi hatalı
Diğer *