Sepetinizde toplam 0
ürün bulunmaktadır.

Siyaset

Siyaset

Andrew Heywood

Liberte Yayınları

Sepete Ekle

Bu kitap tartışmasız kendi türünün en iyi kitabıdır, ve, dikkat çekici şekilde ikinci baskı birinciden de iyidir. Analitik gayretin ve usta yazarlığın üstün bir bileşimi olarak, Siyaset her ciddi öğrnci için vazgeçilmez bir kaynaktır. Siyasetle uzaktan ilgili olanları dahi heyecanlandıracak ve ilgilendirecek bir çalışma.
Profesör Jun Tonge, Salford Ünversitesi
Kitap çağdaş fikirlerin, ideolojilerin ve kavramların günce bir anlatımıyla birlikte çağdaş siyasal kurumlara ve süreçlere bilgilendirici bir giriştir. Berrak fakat basit değil. bir öğrencinin ytakınlarda yazdığı gibi, Ne zaman sizin dersleriniz kafamı karıştırırsa, biliyorum, kafamı netleştirmek için Hewooda dayanabilirim.
Dr. David Brown, Murdoch Üniversitesi Avustralya
Siyaset büyüleyici ve heyecan verici bir konu, fakat, aynı zamanda, çağdaş devlet, siyaset felsefesi, uluslararası ilişkiler ve siyasal ekonomi gibi çok çeşitli konuları da kapsayan dev bir konu. Siyaset, konuya taze ve nüfuz edici bir yaklaşım sergiliyor. Teşvik edici, kısa ve kavranabilir bir çalışma olarak, siyasetin incelenmesine bir uluslaearası perspektiften yazılmış gerçekten kapsayıcı bir giriş yapıyor.
(Tanıtım bülteninden)

Kullanıcı yorumları

  • Bu kitap için henüz yorum yapılmamıştır.
Yorum yapın
Arkadaşınıza tavsiye edin
Hata bildirim

Bu sayfayla ilgili bize iletmek istediğiniz görüşlerinizi aşağıdaki formdan gönderebilirsiniz.

Kitap bilgilerinde hata var
Sayfada teknik hata var
Kitap fiyatı çok yüksek
Kitap resimi hatalı
Diğer *