Sepetinizde toplam 0
ürün bulunmaktadır.

Yirminci Mil

Yirminci Mil

Trevanian (Rodney William Whitaker)

E Yayınları

Sepete Ekle

Şibumi, Katyanın Yazının gizemli yazarı Trevanian, 15 yıllık bir sessizlikten sonra Yirminci Milde ortaya çıktı. Özgün kurgusu ve çarpıcılığıyla görkemli bir geri dönüş yaptı. Bu kez Vahşi Batıya yöneliyor, silahşör efsanesini kendine özgü bir gerilim ve heyecanla anlatıyor.
Tüm zamanların en usta yazarlarından birinin eseri olan bu kitap, Vahşi Batıyı efsaneleştiren yüzlerce kitap ve filmden daha karanlık ve karmaşıktır. Trevanian western türüne özgü bütün geleneksel malzemeyi kullanarak sürükleyici bir kitap ortaya çıkarmış.
Ayrıca kitabın sonunda, bir düşün -Batının Sonsuz Çayırlarının- geçen yüzyılın sonunda nasıl tarihe karıştığına tanık oluyoruz
Fakat bütün bunları, okuyucuyu saran bir sürükleyicilik ve inanılmaz rastlantıları geleneksel bir tarzda toparlıyor. Ayrıca bir düşün sonunu -sonsuz Batı- yüzyılın sonunda keşfediyor.
Genç, gizemli bir yabancı hiçbir yerin ortasında tükenmekte olan Yirminci Mil kasabasına gelir. Kendini yavaş ve sezdirmeden kasaba halkına kabul ettirirken sorular çoğalır ama yanıtlar çok azdır. Ardından üç yabancı daha gelir, Tanrının unuttuğu bu kasabaya. Özellikle biri Batının gördüğü en vahşi ve acımasız adamdır...
Trevanian, romanı, usta bir dokunuş ve sarsıcı bir yetenekle, görülmemiş bir sonla noktalıyor.
İnsanı okumaya zorlayan, sayfaları hızla çevirten bir kitap. Amerikan efsanesinin arkasındaki acımasız gerçekleri ve acı yalanları gerçekçi bir anlatımla sergiliyor.
(Tanıtım bülteninden)

Kullanıcı yorumları

  • Bu kitap için henüz yorum yapılmamıştır.
Yorum yapın
Arkadaşınıza tavsiye edin
Hata bildirim

Bu sayfayla ilgili bize iletmek istediğiniz görüşlerinizi aşağıdaki formdan gönderebilirsiniz.

Kitap bilgilerinde hata var
Sayfada teknik hata var
Kitap fiyatı çok yüksek
Kitap resimi hatalı
Diğer *