Sepetinizde toplam 0
ürün bulunmaktadır.

Yoga Çakralar / Enerji Merkezleri

Yoga Çakralar / Enerji Merkezleri

Akif Manaf

Sistem Yayınları

Bu kitabın amacı, içinizdeki insan potansiyelini tanıyıp ortaya çıkarmanıza yardımcı olmaktır. Verilen bilgiler sayesinde, Çakra olarak adlandırılan enerji merkezlerinin potansiyellerine karşı bir sezgi kazanacaksınız.

Prof. Dr. Akif Manaf, 600'den fazla orijinal Sanskrit kitabı inceleyerek Çakra konusunda tüm önemli bilgileri toplamıştır. Sanskrit metinlerinde saklanmış bilgiler ilk defa ayrıntılı ve anlaşılabilir şekilde verilmiştir. Çakra konusunda tüm yanlış görüşler ve kavramlar düzeltilmiştir.

Dünyanın hiçbir yerinde Çakra merkezlerinin ezoterik anatomisi ve çalışma prensipleri konusunda böyle derin bilgilerin olduğu bir çalışma yoktur. Bu bilgiler gerçek pratik deneyimlere ve uygulamalara dayanmaktadır. Bu yüzden, Prof. Dr. Akif Manaf'ın kitabı herkes için son derece değerli bir armağandır.

Bu kitapta Çakra İlmi çok net ve detaylı bir şekilde açıklanmaktadır. Verilen bilgiler yazarın hem kapsamlı teorik araştırmalarına ve pratik uygulamalarına, hem de Himalayalar'da bulunan gerçek Yoga Üstatlarının doğrudan talimatlarına dayanmaktadır. Kitap günlük yaşamlarında enerjisel ve zihinsel kontrol, uyum, denge ve huzur arayan herkes için çok yararlı bir kaynak niteliğindedir.

Bu kitapta ilk defa Çakra sistemi ile başka sistemler arasındaki bağlantılar bilimsel olarak açıklanmaktadır. Çakra sistemini sağlıklı ve enerji merkezlerine uyumlu hale getirilmesi için Orijinal Yoga Sistemi'ne dayanan etkili teknikler verilmektedir.


(Tanıtım bülteninden)

Kullanıcı yorumları

  • Bu kitap için henüz yorum yapılmamıştır.
Yorum yapın
Arkadaşınıza tavsiye edin
Hata bildirim

Bu sayfayla ilgili bize iletmek istediğiniz görüşlerinizi aşağıdaki formdan gönderebilirsiniz.

Kitap bilgilerinde hata var
Sayfada teknik hata var
Kitap fiyatı çok yüksek
Kitap resimi hatalı
Diğer *